Your search for "hobby color" returned 342 results:
Stamperia Allegro Acrylic "A New Beginning"
Fill volume: 60 ml; Number of parts: 6; Content: 6 pieces
17,29 €
(1 l = 48,03 €)
Colortime Colored pencils "Classic", 3 mm lead
Suitable for kids; Content: 288 pieces
86,99 €
Colortime Colored pencils "Metallic & Neon", lead 3 mm
Suitable for kids; Content: 144 pieces
69,99 €
Stamperia "Allegro Acrylic"
Fill volume: 60 ml
from 2,99 €
(1 l = 49,83 €)
Further variants available
KREUL "Nature Starter Set"
Fill volume: 50 ml; Content: 4 pieces
14,49 €
(1 l = 72,45 €)
Colortime Markers, assorted, 12 colours, 24 pieces each
Content: 288 pieces
74,59 €
Marabu decorative lacquer, 50 ml
Inhalt: 50 ml, Auftrocknung: Glossy, Trocknungszeit:
5,39 €
(1 l = 107,80 €)
Further variants available
VBS Craft paint set "Nature", 5 x 50 ml
Fill volume: 50 ml; Solvent-free; Content: 5 pieces
13,99 €
(1 l = 55,96 €)
VBS Craft paint set "X-mas", 5 x 50 ml
Fill volume: 50 ml; Solvent-free; Content: 5 pieces
13,99 €
(1 l = 55,96 €)
VBS Craft paint set "Bonbon"
Fill volume: 50 ml; Suitable for kids; Solvent-free; Content: 5 pieces
15,75 €
(1 l = 63,00 €)
VBS Craft paint set "Christmas"
Fill volume: 20 ml; Solvent-free; Content: 6 pieces
12,49 €
(1 l = 104,08 €)
VBS Craft paint set "Blue Nature"
Fill volume: 20 ml; Solvent-free; Content: 6 pieces
11,89 €
(1 l = 99,08 €)
VBS Craft paint set "Basic"
Fill volume: 20 ml; Solvent-free; Content: 6 pieces
11,89 €
(1 l = 99,08 €)
VBS Craft paint set "Pastel"
Fill volume: 20 ml; Solvent-free; Content: 6 pieces
11,89 €
(1 l = 99,08 €)
Colortime Wax crayon, 12 colours à 24 pcs.
Suitable for kids; Content: 288 pieces
42,99 €
STAEDTLER Pigment Liner set, 6 pcs.
Line width: 0.3 - 0.7 mm; Number of parts: 6; Content: 3 pieces; Material: Polypropylene (PP)
9,99 €
STAEDTLER Pigment brush pen "Pigment Arts", 60 colours
Content: 60 pieces; Material: Plastic
102,00 €
STAEDTLER Pigment big brush pen "Pigment Arts", 20 colours
Number of parts: 21; Content: 20 pieces; Material: Plastic
49,99 €
STAEDTLER Pigment big brush pen "Pigment Arts", 30 colours
Number of parts: 31; Content: 30 pieces; Material: Plastic
77,99 €
STAEDTLER Oil pastels "Metallic", 6 colours
Diameter (outside): 11 mm
2,49 €
STAEDTLER Pigment Liner, Black, set of 6
Line width: 0.05 - 0.8 mm; Content: 6 pieces; Material: Polypropylene (PP)
11,99 €
VBS Craft paint set "Northern Lights", 5 x 50 ml
Fill volume: 50 ml; Solvent-free; Content: 5 pieces
13,99 €
(1 l = 55,96 €)
KiDS Window Color "Winter Fun", 6 x 25 ml
Fill volume: 25 mL; Number of parts: 8; Suitable for kids; Solvent-free; Content: 6 pieces
12,99 €
Starter set coloring "drawing marker"
Number of parts: 18
30,49 €
Marabu Porcelain & Glass marker Set, 10 x 3 mm
Line width: 3 mm; Content: 10 pieces
13,29 €
MUCKI porcelain finger paint, 6 x 150 ml
Fill volume: 150 ml; Content: 6 pieces
26,99 €
(1 l = 29,99 €)
